Edgecam je využívaný aj  v oblasti výroby leteckých komponentov pre armádu, civilné letectvo i vesmírny program. Jedná sa o vysoko presné diely s nárokmi na precíznu výrobu a veľmi vysoký štandard kvality. V dnešnej dobe sa v leteckom priemysle výrazne menia spôsoby návrhu, vývoja, konštrukcie a samotnej výroby jednotlivých komponentov. Letecký průmysl
Vysoké nároky sú okrem iného kladené i na zníženie výslednej ceny a skrátenie času potrebného na dodanie dielu zákazníkovi. Vzhľadom k tomu, že sú komponenty vyrábané zo špeciálnych materiálov ako je titán a s použitím komplexných operácií, bola by akákoľvek chyba pri výrobe veľmi drahá.
Všestrannosť Edgecam plní tieto náročné požiadavky leteckého priemyslu.

Zaujal Vás Edgecam? Kontaktujte nás.Novinky

Edgecam 2019R1

Máme pro Vás novou verzi Edgecam 2019 R1 v české lokalizaci! Tato verze přináší jako vždy spoustu novinek a vylepšení, takže věříme, že se Vám s ní bude dobře pracovat! Instalaci stahujte na FTP NEXNET, a.s. V případě potřeby kontaktuje technickou podporu na bezplatné line 800 876 088..

 

Edgecam 2018 R2 CZ

Máme pro Vás novou verzi Edgecam 2018 R2 v české lokalizaci! Tato verze přináší jako vždy spoustu novinek a vylepšení, takže věříme, že se Vám s ní bude dobře pracovat! Instalaci stahujte na Zákaznickém portále NEXNET, a.s. V případě potřeby kontaktuje technickou podporu na bezplatné line 800 876 088. .

 

Edgecam 2018 R1 SU8

Na Zákaznickém portálu NEXNET, a.s. najdete nejnovější Opravný balíček SU7 pro Edgecam 2018 R1. Všem uživatelům této aktuální verze Edgecam doporučujeme tuto instalaci. .

 

Akcie a veľtrhy

Pozrite sa na prehľad Akcií a Veľtrhov NEXNET.

Akcie a veľtrhy...
 

Software zdarma

Získajťe CAD/CAM software zdarma.

 Zdieľať:

  • Delicious icon
  • Digg icon
  • Reddit icon
  • StumbleUpon icon