Edgecam je využívaný aj  v oblasti výroby leteckých komponentov pre armádu, civilné letectvo i vesmírny program. Jedná sa o vysoko presné diely s nárokmi na precíznu výrobu a veľmi vysoký štandard kvality. V dnešnej dobe sa v leteckom priemysle výrazne menia spôsoby návrhu, vývoja, konštrukcie a samotnej výroby jednotlivých komponentov. Letecký průmysl
Vysoké nároky sú okrem iného kladené i na zníženie výslednej ceny a skrátenie času potrebného na dodanie dielu zákazníkovi. Vzhľadom k tomu, že sú komponenty vyrábané zo špeciálnych materiálov ako je titán a s použitím komplexných operácií, bola by akákoľvek chyba pri výrobe veľmi drahá.
Všestrannosť Edgecam plní tieto náročné požiadavky leteckého priemyslu.

Zaujal Vás Edgecam? Kontaktujte nás.Novinky

Edgecam 2018 R1 SU8

Na Zákaznickém portálu NEXNET, a.s. najdete nejnovější Opravný balíček SU7 pro Edgecam 2018 R1. Všem uživatelům této aktuální verze Edgecam doporučujeme tuto instalaci. .

 

Edgecam 2018 R1 SU8

Novinky - Edgecam Na Zákaznickém portálu NEXNET, a.s. najdete nejnovější Opravný balíček SU7 pro Edgecam 2018 R1.

 

Výpadek pevných linek

Vážení zákazníci, omlouváme se, že de 31. 5. 2018 nebudou dostupné pevné linky a to včetně Zelené linky technické podpory. Tento výpadek je z důvodu servisích prací na rozvodné síti E.ON. Pro požadavky na technickou podporu využijte prosím tickety na portále eSupport. Děkujeme za pochopení a omlouváme se za případné komplikace. .

 

Akcie a veľtrhy

Pozrite sa na prehľad Akcií a Veľtrhov NEXNET.

Akcie a veľtrhy...
 

Software zdarma

Získajťe CAD/CAM software zdarma.

 Zdieľať:

  • Delicious icon
  • Digg icon
  • Reddit icon
  • StumbleUpon icon