• Zjednodušuje NC programovanie – Edgecam uľahčuje tvorbu NC programov u všetkých obrábacích cyklov za pomoci výkonných obrábacích stratégií, ktoré možno uplatniť na vertikálnych alebo horizontálnych obrábacích centrách. Samozrejmosťou je podpora upínania obrobkov na rotačné prípravky a indexové obrábanie.
 • Vysoko výkonné obrábanie – je zaručené použitím všestranných stratégií pre 3 osové obrábanie doplnené obsiahlymi stratégiami pre 4 a 5 osové obrábanie. Týmto je zaručená vysoká flexibilita a efektivita obrábacích procesov.
 • Inteligentné hrubovacie cykly sú ľahko použiteľné na ktorúkoľvek časť 3D modelu. Jednoducho možno nastaviť nájazdové podmienky pre nástroje, pomocou trochoidného odvalu zamedzíte úberu materiálu plným priemerom frézy, či zlepšíte kinematické podmienky pri obrábaní v rohoch. Pomocou týchto a ešte ďalších funkcií docielite plynulejší úber materiálu pri vyšších posuvoch a skrátenie rezných časov.
 • Pokročilé dokončovacie stratégie ponúkajú možnosť využitia inteligentných nájazdov a výjazdov nástrojov pre rôzne obrábacie operácie. Pri 3D modeloch, u ktorých sa objavujú tzv negatívne steny so "záporným uhlom", možno tieto plochy obrobiť s využitím profilovacích cyklov za pomoci nástrojov celoguľových a nástrojov na T-drážky, čo sa často využíva v priemysle automobilovom a leteckom. Odpadá tým nutnosť dané plochy obrábať na viac upnutí alebo pomocou vyklonenie nástroja. Použitím dokončovacích stratégií využívajúcich pri tvorbe dráh 3D krivky dosiahneme kvalitnejšie povrchy bez ich nasledovného časovo náročného ručného dokončenia
 • Automatické rozpoznanie útvarov - Edgecam Solid Obrábač je silný nástroj systému Edgecam, pomocou ktorého systém automaticky rozpozná útvary vhodné na obrábanie. Edgecam dokáže rozpoznať útvary ako náliatky, kapsy, diery a sústružnícke profily na 3D modeloch. Spoločne s ich geometriou sa načítajú aj ich vlastnosti vychádzajúce z 3D modelárov. Na základe týchto údajov dochádza k automatickému rozpoznaniu vhodných nástrojov pre daný typ obrábania. 
 • Zaručená integrita dát  – modul Edgecam Solid Machinist zaručuje bezproblémové načítanie z hlavných CAD systémov zahrnujúce Autodesk Inventor®, Solid Edge®, SolidWorks®, Pro/ENGINEER®, Pro/DESKTOP® a CATIA V5.  Edgecam tiež podporuje načítanie nezávislých formátov ako IGES, DXF, VDA, Parasolid ® a ACIS.
 • Plná simulácia obrábania je k dispozícii v prostredí Edgecam simulátora, ktorý plne zodpovedá najmodernejším technickým požiadavkám. Pomocou Edgecam Simulátora zobrazíte nielen pohyby nástrojov, ale aj úber materiálu a samozrejmosťou je kontrola kolízií. Simulátor predstavuje realistickú kontrolu obrábania s možnosťou zobraziť celú grafiku stroja aj s modelmi upínačov, výsledkom čoho je rýchla kontrola vytvoreného NC programu ešte pred jeho ostrým použitím vo výrobe.
 • Zníženie časov pri príprave programov – Pri použití modulu Edgecam Manažér stratégií dochádza k rapídnemu zníženiu času programovania vďaka možnosti využitia už vopred nastavených obrábacích postupov a technológií. Tieto šablóny obrábania sú uložené v inštalačnom adresári, odkiaľ môžu byť rýchlo načítané a uplatnené na rôzne komponenty bez nutnosti vytvárať technologické postupy a NC programy ručne. Edgecam Manažér stratégií umožňuje opätovné využitie najlepších obrábacích stratégií, vytvorených na základe vašich skúseností.

Edgecam bude veľkou pomocou pre rýchly návrat Vašej investície, naši technickí pracovníci vám pomôžu riešiť vaše technické problémy a zavádzať a optimalizovať posledné technologické novinky do Vašej výroby.Novinky

Edgecam 2018 R2 CZ

Máme pro Vás novou verzi Edgecam 2018 R2 v české lokalizaci! Tato verze přináší jako vždy spoustu novinek a vylepšení, takže věříme, že se Vám s ní bude dobře pracovat! Instalaci stahujte na Zákaznickém portále NEXNET, a.s. V případě potřeby kontaktuje technickou podporu na bezplatné line 800 876 088. .

 

Edgecam 2018 R1 SU8

Na Zákaznickém portálu NEXNET, a.s. najdete nejnovější Opravný balíček SU7 pro Edgecam 2018 R1. Všem uživatelům této aktuální verze Edgecam doporučujeme tuto instalaci. .

 

Edgecam 2018 R1 SU8

Novinky - Edgecam Na Zákaznickém portálu NEXNET, a.s. najdete nejnovější Opravný balíček SU7 pro Edgecam 2018 R1.

 

Akcie a veľtrhy

Pozrite sa na prehľad Akcií a Veľtrhov NEXNET.

Akcie a veľtrhy...
 

Software zdarma

Získajťe CAD/CAM software zdarma.

 Zdieľať:

 • Delicious icon
 • Digg icon
 • Reddit icon
 • StumbleUpon icon