Strojárske firmy zamerané na petrochemický priemysel čelia v dnešnej dobe, keď je dopyt po ťažbe ropy na poprednom mieste, jedinečným technologickým výzvam. S nárastom ťažby týchto surovín, rastie aj dopyt po dokonalejších technologických riešeniach, čo sa odráža v požiadavkách na výrobu efektívnejších a komplexnejších výrobných zariadení, umožňujúce maximálne využitie súčasných ložísk. Petrochemický průmysl
Stále viac rastú aj požiadavky na dodávku technológií umožňujúcich ťažbu z horšie dostupných nálezísk.
V nadväznosti na to sa objavuje aj zvýšenie dopytu po špeciálnych technológiách, pri ktorých Edgecam zohráva dôležitú úlohu pri ich produkcii. Edgecam bez problémov spĺňa vysoké nároky na túto výrobu spolu so znížením nákladov výroby. Edgecam Vám pomôže zvýšiť váš výrobný potenciál, skrátiť čas medzi návrhom súčiastok a ich výrobou a v neposlednom rade úsporou výrobných časov nebudú ohrozené Vaša termíny dodávok.

Popredným firmám dodávajúcim technológie do petrochemického priemyslu Edgecam pomohol znížiť náklady, podieľal sa na zvýšení kvality a došlo aj k úspore finančných prostriedkov dosiahnutej vyšším využitím materiálov.

Zaujal Vás Edgecam? Kontaktujte nás.Novinky

Edgecam 2019R1

Máme pro Vás novou verzi Edgecam 2019 R1 v české lokalizaci! Tato verze přináší jako vždy spoustu novinek a vylepšení, takže věříme, že se Vám s ní bude dobře pracovat! Instalaci stahujte na FTP NEXNET, a.s. V případě potřeby kontaktuje technickou podporu na bezplatné line 800 876 088..

 

Edgecam 2018 R2 CZ

Máme pro Vás novou verzi Edgecam 2018 R2 v české lokalizaci! Tato verze přináší jako vždy spoustu novinek a vylepšení, takže věříme, že se Vám s ní bude dobře pracovat! Instalaci stahujte na Zákaznickém portále NEXNET, a.s. V případě potřeby kontaktuje technickou podporu na bezplatné line 800 876 088. .

 

Edgecam 2018 R1 SU8

Na Zákaznickém portálu NEXNET, a.s. najdete nejnovější Opravný balíček SU7 pro Edgecam 2018 R1. Všem uživatelům této aktuální verze Edgecam doporučujeme tuto instalaci. .

 

Akcie a veľtrhy

MEDZINÁRODNÝ STROJÁRSKY VEĽTRH 2019


21.05. - 24.05.2019
MSV Nitra 2019

Pavilón M2, stánok 36
 

Software zdarma

Získajťe CAD/CAM software zdarma.

 Zdieľať:

  • Delicious icon
  • Digg icon
  • Reddit icon
  • StumbleUpon icon