Či už sa Vaša firma zaoberá výrobou lisovacích foriem, razníkov, zápustiek alebo strižných nástrojov, je vždy kladený dôraz na ekonomiku a rentabilitu výroby. Edgecam poskytuje strojárskym spoločnostiam vysokú silu a výkonnosť v kvalite, ktorá sa vyskytuje len u cenovo náročných high-end CAM systémov. Výrobcovia foriem a nástrojov vyžadujú dokonalé obrábacie cykly, plnú simuláciu a verifikáciu obrábania a samozrejme aj výkonné dokončovacie stratégie pre obrábanie zložitých 3D tvarov. 
Vstřikovací forma
S programom Edgecam dostanete ten najlepší produkt pre obrábanie prizmatických dielov kombinovaný s výkonnými 3D stratégiami pre obrábanie zložitých telies a tvarových plôch.
Preto využívajte pre obrábanie Vašich razníkov, zápustiek, nástrojov a lisovacích foriem iba jeden systém - Edgecam.
Zaujal Vás Edgecam? Kontaktujte nás.Novinky

Edgecam 2019R1

Máme pro Vás novou verzi Edgecam 2019 R1 v české lokalizaci! Tato verze přináší jako vždy spoustu novinek a vylepšení, takže věříme, že se Vám s ní bude dobře pracovat! Instalaci stahujte na FTP NEXNET, a.s. V případě potřeby kontaktuje technickou podporu na bezplatné line 800 876 088..

 

Edgecam 2018 R2 CZ

Máme pro Vás novou verzi Edgecam 2018 R2 v české lokalizaci! Tato verze přináší jako vždy spoustu novinek a vylepšení, takže věříme, že se Vám s ní bude dobře pracovat! Instalaci stahujte na Zákaznickém portále NEXNET, a.s. V případě potřeby kontaktuje technickou podporu na bezplatné line 800 876 088. .

 

Edgecam 2018 R1 SU8

Na Zákaznickém portálu NEXNET, a.s. najdete nejnovější Opravný balíček SU7 pro Edgecam 2018 R1. Všem uživatelům této aktuální verze Edgecam doporučujeme tuto instalaci. .

 

Akcie a veľtrhy

MEDZINÁRODNÝ STROJÁRSKY VEĽTRH 2019


21.05. - 24.05.2019
MSV Nitra 2019

Pavilón M2, stánok 36
 

Software zdarma

Získajťe CAD/CAM software zdarma.

 Zdieľať:

  • Delicious icon
  • Digg icon
  • Reddit icon
  • StumbleUpon icon