Prečo je Edgecam tá najlepšia voľba pre výučbu na školách?

Celkový rozsah a záber možností obrábania

Edgecam od spoločnosti Planit ponúka komplexný súbor inteligentných nástrojov pre výrobu, ktorý zahŕňa rôzne typy operácií od prizmatických súčiastok cez tvarové a viac osé frézovanie až po sústruženie s viacerými nástrojovými hlavami a proti-vretenom. Edgecam pokrýva všetky aspekty produkčného obrábania, výrobu foriem a lisovacích nástrojov a to všetko v jednotnom prostredí!

Najlepšia integrácia s CAD systémami

Nie je žiadny lepší CAM systém, ktorý je priamo integrovaný s CAD! Edgecam bol vyvinutý tak, aby poskytoval pevné a asociatívne spojenie s najznámejšími CAD produktmi ako sú SolidWorks®, Solid Edge®, Autodesk Inventor®, Pro/ENGINEER® a Pro/DESKTOP®.

Česká lokalizácia

Považujeme za samozrejmosť ponúknuť Vám plne lokalizovaný software v českom jazyku. Samozrejmou súčasťou Edgecam je český manuál a všetky podporné nástroje v češtine. Edgecam umožňuje aj prepínanie medzi jazykovými verziami, takže je možné používať aj iné jazyky ako napríklad angličtinu alebo nemčinu.

Jednoduché použitie

Vďaka známemu Windows ™ rozhraniu je Edgecam veľmi ľahký na zaškolenie a použitie vo všetkých úrovniach. Jednoduché a známe vlastnosti ako 'drag and drop' alebo 'undo', ktoré samozrejme poznáte z aplikácií ako je napr. Word ™ sú samozrejme súčasťou nástrojov pre prácu s Edgecam.

Tieto a mnoho iných vlastností sú zapracované v Edgecam. Jednoduché použitie aj pre komplikované obrábacie operácie umožňuje využitie Edgecam v rôznych priemyselných odvetviach a dokonca aj v tímoch Formuly 1!

Edgecam ve školství

Cena!

Našou snahou je, aby študenti pri výučbe CAM používali ten najlepší dosiahnuteľný produkt a tým je samozrejme Edgecam.
Veríme, že to viete aj Vy a preto Vám ponúkame veľmi výraznú zľavu pre školské verzie Edgecam! Pre podrobnejšie informácie prosím kontaktujte naše obchodné oddelenie. Kontaktné údaje nájdete tu.

Edgecam pre študentov

Vďaka veľkej obľube CAD/CAM systému v školách po celom svete má Planit bohaté skúsenosti s potrebami škôl, učebnými metódami a dobre pozná nároky a požiadavky pedagógov. Vo verzii Edgecam 8.0 preto bola uvedená úplne nová Študentská verzia Edgecam. Táto verzia umožňuje pedagógom dať svojim študentom úplne legálne Edgecam k dispozícii domov, študenti sa tak môžu lepšie pripravovať na vyučovanie, pracovať na domácich úlohách pretože Edgecam im umožňuje vytvorenú prácu uložiť a priniesť do školy na posúdenie a generovanie NC kódu. NEXNET, a.s. dodáva školskú verziu Edgecam ako sieťovú inštaláciu s 25 pracovnými miestami.
Edgecam ve školství

Sme pripravení vyškoliť pedagógov a pomôcť so zavedením Edgecam do výučby aj vďaka bohatým skúsenostiam z výučbou Edgecam v COPT Uherský Brod. Máme spracované výukové príklady a postupy, ktoré sú Vám k dispozícii!

Medzinárodne uznávaný software

Výučba Vašich študentov s použitím Edgecam im dáva skúsenosti so softvérom používaným v najvýznamnejších spoločnostiach po celom svete. Teraz je Edgecam nasadený na viac ako 30.000 pracoviskách v 58 krajinách sveta.

Kvalita je štandard

Planit je popredný vývojár CAM softvéru v UK a to je pre nás záväzok k úplnej spokojnosti našich zákazníkov na každej úrovni výrobných spoločností od manažmentu až po dielňu. Našim zákazníkom ponúkame produkt, vrátane odborného zaškolenia a servisu pre spoľahlivé a jednoduché nasadenie Edgecam. Záväzok neustále zvyšovať kvalitu Edgecam priviedol Planit na certifikáciu na normu ISO 9001 a TicklT pre vývoj software.

Pre aktuálnu ponuku a technickú podporu kontaktujte obchodné oddelenie.

 Novinky

Edgecam 2019R1

Máme pro Vás novou verzi Edgecam 2019 R1 v české lokalizaci! Tato verze přináší jako vždy spoustu novinek a vylepšení, takže věříme, že se Vám s ní bude dobře pracovat! Instalaci stahujte na FTP NEXNET, a.s. V případě potřeby kontaktuje technickou podporu na bezplatné line 800 876 088..

 

Edgecam 2018 R2 CZ

Máme pro Vás novou verzi Edgecam 2018 R2 v české lokalizaci! Tato verze přináší jako vždy spoustu novinek a vylepšení, takže věříme, že se Vám s ní bude dobře pracovat! Instalaci stahujte na Zákaznickém portále NEXNET, a.s. V případě potřeby kontaktuje technickou podporu na bezplatné line 800 876 088. .

 

Edgecam 2018 R1 SU8

Na Zákaznickém portálu NEXNET, a.s. najdete nejnovější Opravný balíček SU7 pro Edgecam 2018 R1. Všem uživatelům této aktuální verze Edgecam doporučujeme tuto instalaci. .

 

Akcie a veľtrhy

MEDZINÁRODNÝ STROJÁRSKY VEĽTRH 2019


21.05. - 24.05.2019
MSV Nitra 2019

Pavilón M2, stánok 36
 

Software zdarma

Získajťe CAD/CAM software zdarma.

 Zdieľať:

  • Delicious icon
  • Digg icon
  • Reddit icon
  • StumbleUpon icon