V dnešnej dobe strojársky výrobcovia čelia rýchlo sa meniacim nárokom ich zákazníkov. Počet obchodných prípadov neklesá, ale menia sa požiadavky na technológie a zákazky prichádzajú od úplne nových zákazníkov. Namiesto veľkosériovej výroby jednoduchých kusov, výrobcovia v súčasnosti čelia požiadavkám zložitejších kusov v nižších sériách. Dôležitým sa stáva tiež faktor čo najkratšej doby dodania. Objednávky, ktoré predtým boli zamietnuté pre ich náročnosť a nízky počet kusov, sa teraz stávajú bežnými a nástrojárne sa čím ďalej tým častejšie zameriavajú na zložitú prototypovú výrobu.
Zakázková výroba
Pre schopnosť rýchlo tvoriť NC programy pre zložité dielce a podporu širokej palety konfigurácií obrábacích strojov, Edgecam sa stáva významným pomocníkom strojárskych spoločností v náročnom konkurenčnom boji.
Zaujal Vás Edgecam? Kontaktujte nás.Novinky

Edgecam 2019R1

Máme pro Vás novou verzi Edgecam 2019 R1 v české lokalizaci! Tato verze přináší jako vždy spoustu novinek a vylepšení, takže věříme, že se Vám s ní bude dobře pracovat! Instalaci stahujte na FTP NEXNET, a.s. V případě potřeby kontaktuje technickou podporu na bezplatné line 800 876 088..

 

Edgecam 2018 R2 CZ

Máme pro Vás novou verzi Edgecam 2018 R2 v české lokalizaci! Tato verze přináší jako vždy spoustu novinek a vylepšení, takže věříme, že se Vám s ní bude dobře pracovat! Instalaci stahujte na Zákaznickém portále NEXNET, a.s. V případě potřeby kontaktuje technickou podporu na bezplatné line 800 876 088. .

 

Edgecam 2018 R1 SU8

Na Zákaznickém portálu NEXNET, a.s. najdete nejnovější Opravný balíček SU7 pro Edgecam 2018 R1. Všem uživatelům této aktuální verze Edgecam doporučujeme tuto instalaci. .

 

Akcie a veľtrhy

MEDZINÁRODNÝ STROJÁRSKY VEĽTRH 2019


21.05. - 24.05.2019
MSV Nitra 2019

Pavilón M2, stánok 36
 

Software zdarma

Získajťe CAD/CAM software zdarma.

 Zdieľať:

  • Delicious icon
  • Digg icon
  • Reddit icon
  • StumbleUpon icon