Nexnet, a.s. – Divízia CAD/CAM

 Predaj a podpora CAD/CAM software

Založenie divízie CAD/CAM nadväzuje na bohaté skúsenosti pracovníkov divízie s predajom a podporou CAD/CAM systému Edgecam v ČR a SR. Činnosť divízie je úzko spätá s firmou Proper – Ing. Jiří Košek, ktorý je distribútorom systému od roku 1990.

Spojení týchto dvoch firiem je pre Vás zárukou vysokej kvality a profesionálneho prístupu pri nasadení a podpore CAD/CAM systému Edgecam vo Vašej firme.

Vďaka vynikajúcim obchodným výsledkom, profesionálnej technickej podpore a širokej užívateľskej základni je NEXNET, a.s. od septembra 2004 priamym distribútorom Edgecam v ČR a SR a stáva sa tak najúspešnejším partnerom Planit v ČR a SR.

Našimi zákazníkmi sú významné strojárske firmy z rôznych oborov. Pozrie sa na naše reference.

NEXNET, a. s. spolupracuje s poprednými dodávateľmi CAD technológií a výrobcami CNC strojov. Spoločne s našimi partnermi dodávame komplexné riešenie od návrhu výrobku až po jeho výrobu. Preto, aby sme mohli byť čo najbližšie k našim zákazníkom, máme rozsiahlu sieť obchodných a zmluvných partnerov v celej Českej republike aj na Slovensku.

Centrum technické podpory ve Zlíně

Kancelárie firmy NEXNET, a.s. sú v Kroměříži, Zlíne, Uherskom Brode, pobočky v Prahe, Rumburku a Hradci Králové. Pre Slovenskú republiku máme zastúpenie v Žiline - pobočka NEXNET SK, s.r.o.

Kancelárie Centra technickej podpory v Zlíne sú umiestené vo vlastnej, modernej, klimatizovanej budove, rekonštruovaného "Baťova" domku, ktorá ponúka vynikajúce zázemie pre školenie a technickú podporu Edgecam.

Ponúkame Vám individuálny prístup

Spolumajitelia firmy sú osobne zodpovední za 3 kľúčové oblasti podnikania firmy: 

Obchodný riaditeľ  – Ing. David Emler

  •  Obchod a marketing
(dlhoročné skúsenosti s vývojom a podporou softwarových riešení a s predajom CAD/CAM systému Edgecam) 

Technický riaditeľ - Jaroslav Pospíšil

  • Technická podpora, Postprocesory, Lokalizácia

(dlhoročné skúsenosti s tvorbou technológie na zákazku, s predajom, podporou a poradenstvom pri zavádzaní CAD/CAM systému Edgecam do praxe, užívateľ CAD/CAM systému Edgecam od roku 1993)

Výrobný riaditeľ – Jindřich Nevařil

  • Výroba, Technická podpora

(dlhoročný technický vedúci výroby a spolumajiteľ významnej nástrojárne v Uh. Brode, užívateľ CAD/CAM systému Edgecam od roku 1993)

Financovanie

Divízia CAD/CAM firmy NEXNET, a.s. je schopná Vám poskytnúť vhodný spôsob financovania nákupu CAD/CAM softvéru, bez toho aby ste museli zdĺhavo vybavovať všetky formálne náležitosti s poskytnutím lízingu alebo úveru u finančných inštitúcií. Ponúkneme Vám riešenie nákupu presne podľa Vašich potrieb a možností.

Školenie

Ponúkame niekoľko typov školiacich kurzov, ktoré zahŕňajú kompletnú výučbu CAD/CAM softvéru, s riešením individuálnej problematiky výroby. Ponuka našich kurzov obsahuje nielen výučbu softvéru, ale aj výučbu na CNC strojoch spojenú s výrobou dielca programovaného v prostredí CAD/CAM software. Školenia nie sú vykonávané hromadne pre viac firiem, ale iba pre jednu firmu.
Klimatizovaná učebna

Podpora 24 hodín denne On-line

Sme schopní Vám garantovať nepretržitú podporu 24h/denne v rámci podmienok servisnej zmluvy.
Na internetovej adrese www.nexnet.sk môžete mať aj  on-line prístup k celému radu dôležitých informácií a zdrojom pre zákazníkov NEXNET, a.s.Novinky

Edgecam 2019R1

Máme pro Vás novou verzi Edgecam 2019 R1 v české lokalizaci! Tato verze přináší jako vždy spoustu novinek a vylepšení, takže věříme, že se Vám s ní bude dobře pracovat! Instalaci stahujte na FTP NEXNET, a.s. V případě potřeby kontaktuje technickou podporu na bezplatné line 800 876 088..

 

Edgecam 2018 R2 CZ

Máme pro Vás novou verzi Edgecam 2018 R2 v české lokalizaci! Tato verze přináší jako vždy spoustu novinek a vylepšení, takže věříme, že se Vám s ní bude dobře pracovat! Instalaci stahujte na Zákaznickém portále NEXNET, a.s. V případě potřeby kontaktuje technickou podporu na bezplatné line 800 876 088. .

 

Edgecam 2018 R1 SU8

Na Zákaznickém portálu NEXNET, a.s. najdete nejnovější Opravný balíček SU7 pro Edgecam 2018 R1. Všem uživatelům této aktuální verze Edgecam doporučujeme tuto instalaci. .

 

Akcie a veľtrhy

MEDZINÁRODNÝ STROJÁRSKY VEĽTRH 2019


21.05. - 24.05.2019
MSV Nitra 2019

Pavilón M2, stánok 36
 

Software zdarma

Získajťe CAD/CAM software zdarma.

 Zdieľať:

  • Delicious icon
  • Digg icon
  • Reddit icon
  • StumbleUpon icon