História firmy Nexnet, a.s.

Firma Nexnet bola založená v roku 1998. Cieľom zakladateľov bolo vytvoriť tým špecialistov, ktorí dokážu vďaka vysokému nasadeniu, know-how, skúsenostiam a úzkej spolupráci so zákazníkmi implementovať internetové technológie podľa ich najnáročnejších požiadaviek. Behom krátkej doby sa našimi zákazníkmi a partnermi stali napr. firmy IBM ČR, Český Telecom, Datec Czech Republic, MELZER a celá rada ďalších.

Výsledkom tejto spolupráce bol vývoj úspešnej platformy pre tvorbu obsahu na internete – systému WebInfo, ktorý bol i ocenený na Invexe v roku 2000. Firma bola v decembri roku 2000 transformovaná na Nexnet, a.s..

V roku 2003 bola založená divízia CAD/CAM, ktorá sa začala zaoberať predajom, distribúciou a technickou podporou CAD/CAM software Edgecam. Najskôr formou úzkej spolupráce s firmou Proper - Ing. Jiří Košek, ktorý je distribútorom systému Edgecam od roku 1990. Vďaka vynikajúcim obchodným výsledkom, profesionálnej technickej podpore a širokej užívateľskej základni sme už o rok neskôr, v roku 2004, podpísali priamu zmluvu s vývojárom Edgecam, firmou Planit z Veľkej Británie. NEXNET, a.s. je tak od marca 2004 priamym distribútorom Edgecam v ČR a SR a stáva sa najúspešnejším partnerom Pathtrace v ČR a SR. Zmluva bola podpísaná v pražskom hoteli Moevenpick na Medzinárodnej konferencii EMEA.

V roku 2006 sme sa stali Master distribútorom PLANIT pre Českú a Slovenskú republiku, čo pre nás znamená veľkú zodpovednosť predovšetkým voči zákazníkom, pre ktorých sa snažíme neustále zlepšovať vysokú úroveň technickej podpory a služieb.
 
V roku 2006 sme na konferencii Edgecam EMEA 2006, získali ocenenie za vynikajúce obchodné výsledky, keď sem sa zaradili medzi 3 najlepších distribútorov Edgecam v oblasti EMEA (Evropa, Stredný východ a Afrika). NEXNET, a.s. tak patrí medzi najvýznamnejších partnerov Planit v Evrope a preto nie je veľkým prekvapením, že ocenenie za výnimočné obchodné výsledky získala práve spoločnosť NEXNET a.s. Toto ocenenie je určite potvrdením našej snahy o čo najlepšie služby pre zákazníkov Edgecam v českej a slovenskej republike a je pre nás záväzkom do ďalšieho obdobia. V roku 2005 bola založená Divízia Nástrojáreň. Založenie tejto divízie malo za cieľ udržať vysokú úroveň technickej podpory, predovšetkým vďaka úzkej väzbe na vlastnú výrobu.
Ocenění NEXNET, a.s.Novinky

Edgecam 2018 R2 CZ

Máme pro Vás novou verzi Edgecam 2018 R2 v české lokalizaci! Tato verze přináší jako vždy spoustu novinek a vylepšení, takže věříme, že se Vám s ní bude dobře pracovat! Instalaci stahujte na Zákaznickém portále NEXNET, a.s. V případě potřeby kontaktuje technickou podporu na bezplatné line 800 876 088. .

 

Edgecam 2018 R1 SU8

Na Zákaznickém portálu NEXNET, a.s. najdete nejnovější Opravný balíček SU7 pro Edgecam 2018 R1. Všem uživatelům této aktuální verze Edgecam doporučujeme tuto instalaci. .

 

Edgecam 2018 R1 SU8

Novinky - Edgecam Na Zákaznickém portálu NEXNET, a.s. najdete nejnovější Opravný balíček SU7 pro Edgecam 2018 R1.

 

Akcie a veľtrhy

Pozrite sa na prehľad Akcií a Veľtrhov NEXNET.

Akcie a veľtrhy...
 

Software zdarma

Získajťe CAD/CAM software zdarma.

 Zdieľať:

  • Delicious icon
  • Digg icon
  • Reddit icon
  • StumbleUpon icon