Tito partneři zajišťují komplementární produkty, zvláště CAD systémy, které integrují s Edgecam, a to jak se standardním Edgecam prostředím, tak i s produkty pro obrábění Solid modelů v Edgecam.

 Autodesk

 Spoločnosť Planit je preferovaná ako globálny partner Autodesku. Planit pracuje v úzkej spolupráci s Autodeskom s cieľom ešte užšej integrácie medzi Edgecam a Autodesk Inventor®. Autodesk je svetovým dodávateľom softvéru pre tvorbu návrhov a digitálneho obsahu. Produkty spoločnosti pre 2D a 3D sú používané v mnohých odvetviach pre návrhy architektúry až po navrhovanie mechanických súčiastok, v geografii, stavebníctve, zdravotníctve, filmovej a video výrobe, vývoji hier. Výsledkom tejto spolupráce je vysoko inovačné CAM riešenie, akým je Edgecam pre Inventor - celosvetovo prvý CAM systém plne intergrovaný s Autodesk Inventorom. Edgecam Solid obrábač pre Inventor®.
Autodesk Web

 SolidWorks Corporation

 SolidWorks® SolidWorks Corporation, a Dassault Systemes S.A. company, vyvíja a predáva softvér pre návrh mechanických súčiastok pre Windows. Spoločnosť SolidWorks bola založená 1993 s poslaním priniesť modelovanie objemových modelov na PC každého inžiniera. SolidWorks má kancelárie celosvetovo a distribuuje tieto výrobky vďaka sieti predajcov po celom svete. Planit je SolidWorks Solution Partner. Edgecam Solid obrábač pre SolidWorks je určený pre všetky potreby obrábania pôvodných modelov systému SolidWorks s tým, že ponúka plne asociované obrábanie ako pre priemyselné obrábanie, tak aj pre výrobu foriem.
SolidWorks web

 

 Solid Edge

Solid Edge od spoločnosti Siemens PLM je veľmi výkonným 3D CAD systémom pre návrhárov strojárskych, nástrojárskych, elektromechanických súčiastok a ďalších produktov pre jednoduchú a rýchlu tvorbu, archiváciu a zdieľanie vedomostí o produktoch naprieč celou organizáciou. Solid Edge Insight - zdieľanie databázy vedomostí - umožňuje vedúcim konštrukčných kancelárií priamo v CAD systéme zdieľať znalosti k navrhovaným produktom tak, aby prinášali lepšiu kvalitu produktov, nižšie náklady a rýchlejší cyklus tvorby návrhu. Tisícky spoločností po celom svete používajú Solid Edge pre jeho vysoko inovačné schopnosti a jednoduchosť použitia. Planit je vybraným členom Solid Edge Voyager Partner Programu. Edgecam Solid obrábač pre Solid Edge je určený pre všetky potreby obrábania pôvodných modelov systému Solid Edge s tým, že ponúka plne asociované obrábanie ako pre priemyselné obrábanie, tak aj pre výrobu foriem.
Solid Edge Web

 

 Sandvik Coromant

Planit a AB Sandvik Coromant, Švédsko je medzinárodným lídrom vo výrobe rezných nástrojov a nástrojových systémov. Máme podpísanú spoločnú výlučnú zmluvu pre spoločný vývoj a spoluprácu pre aplikácie Priemyselného obrábania a výrobu foriem, vrátane HSC - vysokorýchlostného obrábania. Planit dodáva systém Edgecam do celosvetovej siete Center Sandvik, aby umožnila zákazníkom spoznať skúsenosť s výhodou prepojenia nástrojov zo Sandvik a obrábania vytvorenom v Edgecam.
Sandvik Web


 

 TITEX - Prototyp

TITEX - Prototyp je hlavný dodávateľ závitových a rezných nástrojov z HSS-E a pevného karbidu. Rezné nástroje TITEX - Prototyp sú vývíjané so zreteľom na zvýšenie výkonu stroja a zníženie výdavkov na výrobu. TITEX - Prototyp dodáva rozsiahlu sériu nástrojov v krátkych dodacích lehotách s vynikajúcou zákazníckou podporou. Ich softvér CCS ponúka voľbu vhodného nástroja, odporučí rezné podmienky a parametre, ktoré sú stanovené s ohľadom na charakter výroby. Planit spolupracuje s TITEX - Prototyp veľmi úzko pri vývoji Edgecam.

Edgecam je preferovaný a odporúčaný CAM spoločnosťou TITEX - Prototyp v ich centrále v Nemecku.
Prototyp Web

 

 Doosan Infracore

Vďaka dohode medzi Planit a Daewoo spolupracujú obe strany v oblasti výskumu a vývoja pre zabezpečenie nových nárokov a požiadaviek výrobného priemyslu.
Súčasťou tejto zmluvy je dohoda o poskytnutí licencií na softvér Edgecam pre použitie v Daewoo technickom centre v Changwon Kórea a ďalších kľúčových pobočkách Daewoo v Európe, Amerike a ostatných častiach Ázie
.
Doosan Infracore Web

 CGTech

 Softvér Vericut od firmy CGTECH ponúka užívateľom EdgeCAM schopnosť spustiť aplikáciu Vericut priamo z prostredia EdgeCAM.

Vďaka jedinému kliknutiu môže užívateľ EdgeCAM spustiť Vericut 5.3 a s veľkou presnosťou verifikovať obrobený dielec aj s možnosťou optimalizácie CNC programu. Vericut je vynikajúci simulačný program, ktorý užívateľovi presne simuluje pracovné prostredie výrobného stroja, a to vďaka možnosti zobraziť Solid model obrábaného dielca aj stroja.
CGTech Web

 Leader CNC

Popredná CNC spoločnosť má centrálu v Nuneaton a poskytuje náhradné diely, servis a inžiniersku podporu vlastného technologického tímu s našimi inžiniermi strategicky umiestnenými po celom Spojenom kráľovstve. Spoločnosť bola založená v roku 1998 a tak má dnes viac ako 25 rokov skúseností pri poskytovaní služieb a pomoci na CNC strojoch vo Veľkej Británii. Ako ISO 9001/2000 akreditovaná spoločnosť používa náročné normy pre kalibráciu skúšobných zariadení a vnútorné obchodné postupy.
Leader CNC Web

 Novinky

Edgecam 2018 R2 CZ

Máme pro Vás novou verzi Edgecam 2018 R2 v české lokalizaci! Tato verze přináší jako vždy spoustu novinek a vylepšení, takže věříme, že se Vám s ní bude dobře pracovat! Instalaci stahujte na Zákaznickém portále NEXNET, a.s. V případě potřeby kontaktuje technickou podporu na bezplatné line 800 876 088. .

 

Edgecam 2018 R1 SU8

Na Zákaznickém portálu NEXNET, a.s. najdete nejnovější Opravný balíček SU7 pro Edgecam 2018 R1. Všem uživatelům této aktuální verze Edgecam doporučujeme tuto instalaci. .

 

Edgecam 2018 R1 SU8

Novinky - Edgecam Na Zákaznickém portálu NEXNET, a.s. najdete nejnovější Opravný balíček SU7 pro Edgecam 2018 R1.

 

Akcie a veľtrhy

Pozrite sa na prehľad Akcií a Veľtrhov NEXNET.

Akcie a veľtrhy...
 

Software zdarma

Získajťe CAD/CAM software zdarma.

 Zdieľať:

  • Delicious icon
  • Digg icon
  • Reddit icon
  • StumbleUpon icon