Možnosti Technickej podpory NEXNET

Technický tím NEXNET, a.s. je pripravený poskytnúť Vám odborné poradenstvo a efektívnu pomoc pri riešení technických problémov, spojených s výrobou vo Vašej firme. Vďaka priamemu napojeniu na vývojárov softvéru sme schopní zabezpečiť, aby poznatky a pripomienky Vás, našich zákazníkov, boli prenesené do vývoja našich aplikácií.
 
Náš technický tím má priame skúsenosti z praxe a vďaka našej Divízii Nástrojáreň máme jedinečnú možnosť testovať CAD/CAM softvér priamo vo výrobe. Snažíme sa neustále zlepšovať a skvalitňovať náš systém technickej pomoci tak, aby bol vždy maximálne efektívny a aby sme Vám vždy poskytovali technickú podporu tej najvyššej úrovne.
Ako svetová jednička v tvrdej konkurencii CAD/CAM softvéru kladú vývojári Planit veľký dôraz na vysokú kvalitu technickej podpory. Uvedomujeme si, že klienti, ktorí používajú CAD/CAM softvér a investujú aj do technického rozvoja firmy, očakávajú maximálne efektívne a vysoko kvalitné technické a servisné zázemie, ktoré im pomôže rozvíjať firmu a zvyšovať produktivitu. Naša reputácia je postavená na službách vysokej kvality a komplexnej starostlivosti, prispôsobenej vašej firme tak, aby Vám umožnili sústrediť sa len na beh firmy a rast Vášho podnikania.
 
Poskytujeme poradenstvo, školenia a priamu technickú podporu presne podľa špecifických požiadaviek každého zákazníka - finančných i technických.

 Priamy zákaznícky servis

Náš cieľ je maximalizovať prínos CAD/CAM software pre Vašu firmu. Uvedomujeme si, že Váš budúci úspech závisí na kvalite a efektívnosti nami poskytovaných služieb. Odborníci v našom technickom centre sú tu pre Vás! Sme pripravení reagovať na Vaše otázky rýchlo a efektívne prostredníctvom:
 • Telefónu
 • On-line portálu eSupport
 • Pripojenia do Vášho PC cez vzdialenú plochu
 • Emailu

Cieľom všetkých týchto metód je, aby sa k zákazníkovi dostala rýchla, presná a efektívna pomoc v každej situácii.

 Školenie

Školenie je investícia do Vašej produktivity, Vašich zamestnancov, Vašej budúcnosti.

Máme vypracovaný komplexný školiaci a poradenský program, navrhnutý pre špičkovú podporu všetkých našich zákazníkov. Tá zahŕňa:

 • Rozdielové školenia pri prechode na novú verziu alebo rozšírenie 
 • Školenie v našom technickom centre
 • Školenie priamo u zákazníka

Školenie prebieha v príjemnom prostredí nášho technického centra, ktoré je vybavené tak, aby školenie malo maximálnu možnú efektivitu. Po absolvovaní školenia účastníci dostanú certifikát.

Či ste veľká alebo menšia firma, či už sú Vaše technické požiadavky a nároky akékoľvek, poskytneme Vám taký vzdelávací program, ktorý Vám umožní maximalizovať prínos Vašej investície do CAD/CAM softvéru.

 Tím pre špeciálne projekty a inštalácie

Zákazníci NEXNET, a.s. majú jedinečnú možnosť využiť náš tím pre špeciálne projekty, ktorý je pre Vás schopný pripraviť projekty a asistovať pri realizácii technológií na zákazku presne podľa špecifických požiadaviek firmy. Tým je výrazne zvýšená produktivita a maximalizovaná návratnosť investícií do CAD/CAM software. Náš tím pre špeciálne projekty je pripravený poskytnúť Vám všetky služby súvisiace s CAD/CAM software špecificky, podľa Vašich požiadaviek.
  
Poskytneme Vám riešenie pre Vašu výrobu s ohľadom na flexibilitu, rýchlosť a najlepšie možné výsledky. Naši technici majú dlhoročné skúsenosti v oblasti CAD/CAM technológií. Schopnosti našich technikov okrem iného zahŕňajú:  

 • Prehliadku Vášho hardvéru a konzultáciu prínosu prípadného upgrade
 • Poradenstvo pri konfigurácii systému a pomoc pri inštalácii
 • Kontrola "životaschopnosti" Vášho systému
 • Odstránenie starších verzií Vášho softvéru a záloha všetkých dát
 • Poskytovanie všetkých informácií, potrebných k inštalácii
 • Zálohovanie dát podľa špecifických požiadaviek zákazníkaNovinky

Edgecam 2019R1

Máme pro Vás novou verzi Edgecam 2019 R1 v české lokalizaci! Tato verze přináší jako vždy spoustu novinek a vylepšení, takže věříme, že se Vám s ní bude dobře pracovat! Instalaci stahujte na FTP NEXNET, a.s. V případě potřeby kontaktuje technickou podporu na bezplatné line 800 876 088..

 

Edgecam 2018 R2 CZ

Máme pro Vás novou verzi Edgecam 2018 R2 v české lokalizaci! Tato verze přináší jako vždy spoustu novinek a vylepšení, takže věříme, že se Vám s ní bude dobře pracovat! Instalaci stahujte na Zákaznickém portále NEXNET, a.s. V případě potřeby kontaktuje technickou podporu na bezplatné line 800 876 088. .

 

Edgecam 2018 R1 SU8

Na Zákaznickém portálu NEXNET, a.s. najdete nejnovější Opravný balíček SU7 pro Edgecam 2018 R1. Všem uživatelům této aktuální verze Edgecam doporučujeme tuto instalaci. .

 

Akcie a veľtrhy

MEDZINÁRODNÝ STROJÁRSKY VEĽTRH 2019


21.05. - 24.05.2019
MSV Nitra 2019

Pavilón M2, stánok 36
 

Software zdarma

Získajťe CAD/CAM software zdarma.

 Zdieľať:

 • Delicious icon
 • Digg icon
 • Reddit icon
 • StumbleUpon icon